3-4 – latki „Motylki”

Witamy w grupie Motylki

motylki

„Motylki” to grupa 3 -4-latków, chodzimy już trzeci rok do przedszkola, chociaż jest kilkoro dzieci, które w tym roku szkolnym po raz pierwszy przekroczyło próg przedszkola. Jesteśmy prawdziwymi „Motylkami” – ponieważ rozwijamy się każdego dnia, interesuje nas wszystko co nas otacza, a zwłaszcza świat przyrody dlatego spacery i pobyt w ogrodzie przedszkolnym sprawia nam tyle radości. Rozwijamy i kształtujemy swoje zdolności poprzez zabawę. Uczymy się kulturalnego zachowania, stosowania zwrotów grzecznościowych, bawimy się zgodnie, dzielimy się zabawkami i sprzątamy zawsze po skończonej zabawie. Jesteśmy bardzo samodzielni. Uwielbiamy zdrowe jedzenie – a najbardziej te, które uda nam się zrobić samodzielnie na zajęciach. Najbardziej jednak lubimy tańczyć i śpiewać oraz występować publicznie. W przedszkolu czujemy się jak w domu, codziennie czekają na nas nowe doświadczenia, przygody i wiedza, którą możemy pogłębiać.

Wychowawca: Aleksandra Wozińska

Nauczyciel uzupełniający: Marianna Jarzyńska

Pomoc nauczyciela: Katarzyna Cieplińska

Motylki w rou szkolnym 2018/2019: Gabryś, Kacper, Maks, Zuzia, Igor, Miłosz Natan, Weronika, Patrycja, Antoni, Franek, Iza, Kuba, Bartek, Filip, Franek, Kuba, Mateusz, Maja, Michał, Bartek, Bartek, Maja, Monika, Karol.

Szatnie mamy na pierwszym piętrze


Ogłoszenia
Dnia 14.06.2019r. wyjeżdżamy na wycieczkę grupową do Dino Parku.<br /> Bardzo proszę, aby dzieci podczas upałów miały ze sobą czapkę.

W tym miesiącu zamierzamy

1. TEMATY KOMPLEKSOWE
2. ZAMERZENIA DYDAKTYCZNE
3. WIERSZ
4. PIOSENKA
5. URODZINKI GRUPOWE

Co się u nas działo...